Head vana aasta lõppu ja kõige paremat algavat aastat

Täna on siis see õhtu, kus üks aastaring saab jälle täis. Sellel õhtul on paslik meenutada seda, mis meil eelmisel aastal korda läks, mis ei läinud päris nii, nagu lootsime ning üldse kõike olnut. Ennekõike aga olla tänulik selle eest, mis meil olemas on.

Inimeste loomuses kord juba on ihata ja ihaldada seda, mida meil ei ole… Kuid kas me oleksime ikka õnnelikumad, kui saame selle, mida ihkame? Üldjuhul mitte, sest alati on ja jääb eksisteerima midagi, milleni meie ei küündi. Miks siis mitte nautida teekonda? Miks mitte olla õnnelik sellepärast, et õhtul magama heites võtab keegi su kaissu? Mitte kõikidele pole sellist õnne antud.

Täna jalutasin ringi ja silmitsesin suuri maju… ja mõtlesin, et kui palju on n.ö katkiseid lapsi, sest vanemad arvavad, et raha asendab nende tähelepanu ja armastust. On lapsi, kes näevad oma vanemaid iga kümne päeva pärast, sest tahetakse lapsele “parimat” lubada. Aga laps igatseb kodus oma isa/ema… Seepärast kutsungi kõiki üles endasse vaatama ja elama nii, et Te oleksite tõeliselt õnnelikud! Elage nii nagu Te ise õigeks peate, mitte nii nagu eksisteeriv materiaalne maailm meilt nõuab…

Soovin kõikidele oma lugejatele meeleolukat aastavahetust ja kõige paremat uude aastasse. Olgu kõik saabuvad kuud, nädalad, päevad, tunnid ja sekundid õnne ja õnnestumist täis.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s