Aasta suurim lollus, mida on raske ületada…

Lugesin postimehest artiklit, mis ilmselgelt on iga aruka inimese jaoks idiootsus kuubis. Tegevpoliitik andis hinnangu naistele: «Miks ta abiellub siis vastutustundetu mehega ja saab temaga veel igavese hunniku lapsi. Minu meelest tuleks selliseid naisi karistada seadusega, kes abielluvad vastutustundetu mehega. Seadus võiks täie karmusega sekkuda ja sellised naised võiks steriliseerida,» ütles Vassiljev. (allikas postimees)

Sellise jutu kohta mul pikka juttu kirjutada ei ole, sest see on kõige rumalam jutt, mida ma üldse inimese suust kuulnud olen. Eriti tähelepanuväärne on see, et seda räägib tegevpoliitik. Ilmselge ohumärk tervele Eesti ühiskonnale, kui sellise mõttemaailmaga isik riigi „tüüri“ juurde lastakse.

Mille kuradi pärast (vabandust väljenduse pärast) peab meeste sigaduste eest naine vastutama? Ainult lausloll (vabandust väljenduse pärast) võib sellise väitega lagedale tulla. Kui keegi üldse sigivusega vastutama peab, peaks see olema hoopis mees mitte naine. Mees steriliseerida, et ta järgneva naisega sama teha ei saa. Naise steriliseerimine (karistamine) ei pane meest vastutama, sest temaga ei juhtunud midagi. Pigem vastupidi,  õhutab tegudele.

Oletame, et nimetatud idee on geniaalne. Rakendaks seda siis igas valdkonnas? Huvitav oleks teada, mis juhtuks meie poliitikamaastikuga siis, kui iga lauslollusega lagedale tulles poliitikute „suu steriliseerida“? (ehk eemaldada organ, mis selle lagedale tõi) Täiesti mõttetuid ja rumalaid väiteid „lekib“ meediasse üsna tihti, mis tähendaks seda, et ilmselgelt ei oleks lähima (maksimaalselt) paari aasta pärast meil mitte ühtegi tegevpoliitikut.

Mõlemad variandid on igati sobivad elimineerimaks Eestist igasuguse „rumaluse“!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s